Kalendarz MZJ 2023

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z terminami zawodów rozgrywanych na terenie Małopolski w sezonie 2023.

Kursy Instruktora Jazdy Konnej PZJ w Małopolsce!

Małopolski Związek Jeździecki w zaprasza na kursy Instruktora Jazdy Konnej PZJ! Rozpoczynamy rekrutację na dwa kursy IJK PZJ - stacjonarny oraz weekendowy.

Zmiany w przepisach dotyczące szkoleń i odznak jeździeckich

Od 1.01.2021 wchodzą zmiany w systemie odznak jeździeckich. Została dodana obowiązkowa odznaka "Jeżdżę Konno" którą należy zdać przed podejściem do egzaminu na odznakę brązową. Zmianie uległy także wymogi na wszystkie odznaki.

Seminarium licencyjne dla Komisarzy A i B

W dniu 27.11.2012 (sobota) w Leśnej Woli (woj. podkarpackie) odbędzie się seminarium licencyjne dla Komisarzy konkurencji skoków i ujeżdżenia. Prowadzący Zbigniew Seibt. Początek seminarium godzina 09:30.

Seminaria licencyjne dla sędziów B i C - komunikat

W związku z organizowanym przez Stragonę w Strzegomiu, przy udziale PZJ - seminarium licencyjnym dla sędziów konkurencji wkkw w dniach 6 - 9 stycznia 2022 r. odwołany zostaje kurs/ seminarium licencyjne dla sędziów WKKW w Facimiechu planowane na dzień 5 stycznia. Seminarium dla sędziów konkurencji skoków planowane na dzień 6 styczna 2022 r. zostaje przesunięte na dzień wcześniej tj. 5 stycznia 2022 r. (środa) o godz.16.00...

Seminaria dla Gospodarzy Torów

Wielkopolski Związek Jeździecki serdecznie zaprasza na seminaria dla Gospodarzy Torów. Szczegóły w załączonym pliku.

Kursy i szkolenia - UJEŻDŻENIE

Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń w dyscyplinie ujeżdżenia. 1. Kurs podstawowy sędziowski 2. Kurs licencyjny sędziowski 3. Szkolenie licencyjne dla szkoleniowców

Kursy podstawowe sędziowskie 2021

W związku z licznymi pytaniami MZJ przyjmuje zapisy na Podstawowe Kursy Sędziowskie w konkurencjach ujeżdżenie i skoki.

Komunikat Komisji Weterynaryjnej PZJ

W związku z aktualną sytuacją epizootyczną wszyscy Organizatorzy zawodów jeździeckich organizowanych zgodnie z przepisami PZJ i znajdujących się w Kalendarzu Zawodów PZJ i WZJ zobowiązani są do wdrożenia szczególnych zasad organizacji opieki weterynaryjnej nad końmi przybyłymi na zawody.

Kalendarz MZJ 2021

Zarząd MZJ w dniu 17.11.2020 zatwierdził Kalendarz zawodów MZJ na sezon 2021.

Nowe wytyczne dot. organizacji zawodów w związku z epidemią COVID-19

Przedstawiamy najnowsze wytyczne dot. organizacji zawodów w związku z epidemią COVID-19. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z załączonym plikiem.

Rekordowa Pula nagród na Podsumowanie Sezonu 2019

Zarząd MZJ z radością informuje że pula nagród na Podsumowaniu Sezonu 2019 wynosi 19 100 zł! Zapraszamy już w poniedziałek do restauracji U Muszkieterów o godz. 18.00