Kadra Małopolski to najlepsi zawodnicy z regionu reprezentujący Małopolskę na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.
Osoba powołana do Kadry Małopolski, aby zostać członkiem Kadry zobowiązana jest do zapoznania się z Regulaminem i złożenia oświadczenia. Podpisane dokumenty należy złożyć albo przez przesłanie skanu mailem na adres malwzj@gmail.com albo poprzez złożenie oryginału do opiekuna swojej dyscypliny.
Opiekunowie konkurencji:
Skoki przez przeszkody: Michał Ziębicki
Ujeżdżenie: Łukasz Wituchowski
WKKW: Jagoda Turczyńska
Rajdy (SRK): Ewa Sołek-Kowalska
Pozostałe: Marta Polaczek-Bigaj
Ujeżdżenie:
Młodzicy - kuce
kadra A:
Laura Pawlik - Danny Fox B
Juniorzy Młodsi - kuce
kadra A:
Magdalena Rybowicz - Maham Al Qusar
Adela Wilczyńska - Betty
Juniorzy Młodsi - Duże Konie
Zofia Kryniger - Fudżi BM
Juniorzy - kuce
Wiktoria Chochół - Czeczot
Juniorzy - duże konie
kadra A:
Justyna Krasoń - Orujo
Alicja Stopa - Hula Hop
Wojciech Szyndler - Chivassi V
kadra B
Mila Gomulec - Alarm
Seniorzy
kadra A:
Marta Ginda - Dance For Me
kadra B
Katarzyna Klein-Fryc - Summer Time 7
Paraujeżdżenie:
Maciej Bigaj - Liverpool
WKKW
Młodzicy
Anna Korus
Magdalena Zaręba
Juniorzy Młodsi - kuce:
Weronika Buczek
Lena Ciszek
Amelia Sygnat
Blanka Okoczuk
Juniorzy Młodsi - konie:
Iga Ślusarska
Amelia Sygnat
Justyna Popiołek
Blanka Okoczuk
Juniorzy - kuce
Wiktoria Chochół
Juniorzy - konie
Aleksandra Połetek
Seniorzy:
Michał Hycki
Jagoda Turczyńska
SRK (Rajdy):
Seniorzy:
Anna Kiełkucka - Belldon
Patrycja Kłóś - Balti More
Ewa Sołek-Kowalska - Encino
Ryszard Zieliński - Miryn
Magdalena Głód - Wilton
Michał Bochenek - Farilla
Skoki przez przeszkody:
Młodzicy:
Kadra A
Alicja Bigaj
Lena Wilk
Blanka Layer
Amelia Marszałek
Natalia Czyżyk-Zahiu
Hanna Dobrzycka
Tola Drwota
Juniorzy Młodsi:
Kadra A
Irena Bigaj
Milena Wójcikiewicz
Matylda Drwota
Aleksandra Biedziak
Mikołaj Ziębicki
Marek Layer
Anna Korus
Maja Musiolik
Juniorzy:
Kadra A
Amelia Zięba
Mikołaj Szurman
Zofia Biel
Młodzi Jeźdźcy:
Kadra A
Maria Brańka-Borja
Maciej Handzlik
Olga Skrobacz
Seniorzy:
Kadra A
Monika Grundkowska
Michał Kaźmierczak
Małgorzata Koszucka
Jarosław Koziarowski
Grzegorz Nowak
Radosław Zalewski
Michał Ziębicki