Teraz Małopolska

Awans sędziowski Eulalii Michalik

Z radością inforujemy, że w dniu 3.03.2020 Kolegium Sędziów PZJ nadało Pani Eulalii Michalik (Nr PZJ S000524) klasę Państwową w konkurencji sportowe rajdy konne. Serdecznie Gratulujemy!

Zebranie Zarządu w trybie nadzwyczajnym

Informujemy o zwołanym w trybie pilnym zebraniu zarządu w sprawie epidemii koronawirusa. Zebranie w formie telekonferencji 31.03.2020 godzina 20.00.

KOMUNIKAT do osób posiadających bony prezentowe do sklepu jeździeckiego AMIGO w Krakowie, otrzymane podczas gali rozdania nagród MZJ

Z uwagi na epidemię koronawirusa w Polsce, termin ważności bonów został wydłużony do 30.05.2020r. Istnieje możliwość realizacji bonu składając zamówienie telefonicznie.

Kursy doszkalające dla Komisarzy PZJ - ODWOŁANE

Planowany w związku z wejściem w życie nowych przepisów o Osobach Oficjalnych, Kurs doszkalający dla Komisarzy w dniu 21.03.2020 zostaje odwołany.

Końcowa klasyfikacja Pucharu Małopolski w skokach 2019

Publikujemy ostatnią wersję Pucharu Małopolski 2019. Wszystkich zawodników prosimy o dokładne sprawdzenie wyników i zgłaszanie poprawek w nieprzekraczalnym terminie do 30.01.2020

Klasy sportowe 2019

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem klas sportowych za sezon 2019.

Podziękowanie za spotkanie sędziowskie (1)

Dziękujemy wszystkim którzy uczestniczyli w dorocznym spotkaniu sędziowskim i życzymy Wesołych Świąt!

Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody i WKKW

W miniony weekend zawodnicy z Małopolski rywalizowali w Mistrzostwach Polski w 2 konkurencjach: WKKW w Mosznej oraz Skokach w Jakubowicach. W obu dyscyplinach mamy medalistów!

Sukcesy Małopolskich Rajdowców w Kliczkowie

W dniach 29-31 sierpnia w Kliczkowie zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Młodych Koni w Sportowych Rajdach Konnych, Mistrzostwa Polski Seniorów oraz Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców w Sportowych Rajdach Konnych. W Mistrzostwach Polski Seniorów udział brało 10 zawodników, w tym trzech z Małopolski. Drugie miejsce i tytuł Wicemistrza Polski zajął Ryszard Zieliński na koniu Miryn, czwarte miejsce zajęła Ewa Sołek-Kowalska na koniu Encino.

Srebrny medal OOM w skokach

Zakończyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Skokach przez przeszkody.

Mistrzostwa Europy w Sportowych Rajdach Konnych (Endurance) w Euston Park – Wielka Brytania

Do zbliżających się Mistrzostw Europy w Sportowych Rajdach Konnych, które odbędą się w dniach 15-18 sierpnia 2019 w Euston Park, kwalifikację otrzymały trzy polskie pary, w tym zawodnik z Małopolski Ryszard Zieliński na koniu Odwet. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Szkolenie i egzamin na odznaki w powożeniu

W imieniu organizatora UKS Ostoja Klikowa zapraszamy do udziału w Szkoleniu trenerskim (19-20.07.2019) oraz egzaminie na odznaki jeździeckie w powożeniu (21.07.2019) które odbędą się w Tarnowie-Klikowej.