Seminaria licencyjne dla sędziów B i C - komunikat

W związku z organizowanym przez Stragonę w Strzegomiu, przy udziale PZJ - seminarium licencyjnym dla sędziów konkurencji wkkw a także gospodarzy toru i delegatów technicznych tej konkurencji ( z udziałem Nicka Burtona ) w dniach 6 - 9 stycznia 2022 r. odwołany zostaje kurs/ seminarium licencyjne dla sędziów WKKW w Facimiechu planowane na dzień 5 stycznia, Część sędziów weźmie zapewne udział w seminarium w Strzegomiu a pozostali będą mogli przedłużyć ważność licencji np. na kursie on-line w dniu 14.02. organizowanym przez Dolnośląski Zwązek Jeździecki ( szczegóły na stronie PZJ w zakładce " szkolenia ") lub na seminarium stacjonarium w dniu 5 grudnia br. organizowanym w Zamku Kliczków - informacje na stronie PZJ albo na innych organizowanych przez PZJ seminariach w dogodnych dla siebie terminach.  
 
Seminarium dla sędziów konkurencji skoków planowane na dzień 6 styczna 2022 r. zostaje przesunięte na dzień wcześniej tj. 5 stycznia 2022 r. (środa) o godz.16.00 także w KJ Facmiech. Prowadzący i pozostałe warunki pozostają bez zmian.
Osoby, które już zgłosiły swój udział w seminarium skokowym nie muszą potwierdzać zgłoszenia na nowy termin.
UWAGA: termin zgłoszeń na seminarium  - 28 grudzień 2021, w tym terminie należy dokonać wpłaty opłaty za seminarium na konto Małopolskiego Związku Jeździeckiego.
Jacek Wisłocki