Zawody

Kalendarz MZJ 2020.pdf
# Nazwa zawodów Miejsce Termin Uwagi Dyscyplina Propozycje Wyniki
1 10-12.07.2020 ZR, ZT-B WLKS Krakus Swoszowice Swoszowice (WLKS Krakus) 10.07.2020-12.07.2020 Skoki Propozycje
Propozycje
Propozycje
2 ZR, ZR, eOOM-A KJ Facimiech - 11-12.07.2020 Skawina (KJ Facimiech) 11.07.2020-12.07.2020 Ujeżdżenie, Młodzież i dzieci Propozycje
Propozycje
3 eOOM-C LKJ Gabon Walewice 17-19.07.2020 Walewice (LKJ Gabon) 17.07.2020-19.07.2020 WKKW, Młodzież i dzieci Propozycje
4 25-26.07.2020 ZR, ZT-B KJ Assanya Żmiąca Żmiąca (Osada Konna Assanya) 25.07.2020-26.07.2020 Skoki
5 31.07.-2.08.2020 ZR, ZT-A Mistrzostwa Małopolski - KJ Facimiech Skawina (KJ Facimiech) 31.07.2020-02.08.2020 Ujeżdżenie Propozycje
6 1-2.08.2020 ZT-B SK Łopuszna Łopuszna (SK Łopuszna) 01.08.2020-02.08.2020 Skoki
7 1.08.2020 ZR, ZT-F KTWK Buczków Dąbrówka – Buczków (Krakowski Tor Wyścigów Konnych) 01.08.2020-01.08.2020 Rajdy
8 7-9.08.2020 ZR, ZT-B WLKS Krakus Swoszowice Swoszowice (WLKS Krakus) 07.08.2020-09.08.2020 Skoki Propozycje
Propozycje
9 14-16.08.2020 ZR, ZT-B, Mistrzostwa Małopolski - KJK Szary Michałowice Michałowice (KJK Szary) 14.08.2020-16.08.2020 Skoki Propozycje
10 14-16.08.2020 Facimiech CNC, MPA-C, Mistrzostwa Małopolski WKKW Skawina (KJ Facimiech) 14.08.2020-16.08.2020 WKKW Propozycje
Propozycje
11 22-23.08.2020 ZR, ZT-B KJ Facimiech Skawina (KJ Facimiech) 22.08.2020-23.08.2020 Skoki
12 22.08.2020 ZR, ZT-F KTWK Buczków Dąbrówka – Buczków (Krakowski Tor Wyścigów Konnych) 22.08.2020-22.08.2020 Rajdy
13 4-6.09.2020 ZR, ZT-B - WLKS Krakus Swoszowice Swoszowice (WLKS Krakus) 04.09.2020-06.09.2020 Skoki Propozycje
Propozycje
14 12.09.2020 ZT-B - OHiJ "Tara” Kamionka Wielka Kamionka Wielka (OHiJ "Tara") 12.09.2020-12.09.2020 Skoki
15 18-20.09.2020 ZR, ZT-B - KJK Pod Żubrem Niepołomice Niepołomice (KJK Pod Żubrem) 18.09.2020-20.09.2020 Skoki
16 25-27.09.2020 ZR, ZT-B - KJ Assanya Żmiąca Żmiąca (Osada Konna Assanya) 25.09.2020-27.09.2020 Skoki
17 26-27.09.2020 ZR, ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko Toporzysko (OJK Bór Toporzysko) 26.09.2020-27.09.2020 Ujeżdżenie, Inne
18 2-4.10.2020 ZR, ZT-B WLKS Krakus Swoszowice Swoszowice (WLKS Krakus) 02.10.2020-04.10.2020 Skoki Propozycje
Propozycje
19 9-11.10.2020 ZR, ZT-B KJ Assanya Żmiąca Żmiąca (Osada Konna Assanya) 09.10.2020-11.10.2020 Skoki
20 9-11.10.2020 ZR, ZT-B KJK Pod Żubrem Niepołomice Niepołomice (KJK Pod Żubrem) 09.10.2020-11.10.2020 Skoki
21 15-18.10.2020 CSI2*, CSI1*, CSIYH1*-B KJK Szary Michałowice Michałowice (KJK Szary) 15.10.2020-18.10.2020 Skoki
22 22-25.10.2020 CSI2*, CSI1*, CSIYH1*-B KJK Szary Michałowice Michałowice (KJK Szary) 22.10.2020-25.10.2020 Skoki
23 20-22.11.2020 HZO DiM, HZR-B KJK Szary Michałowice Michałowice (KJK Szary) 20.11.2020-22.11.2020 Skoki, Młodzież i dzieci Propozycje
24 10-13.12.2020 HPPP HZR, HZT-B KJK Szary Michałowice Michałowice (KJK Szary) 10.12.2020-13.12.2020 Skoki

Skróty:
ZR zawody regionalne
ZT zawody towarzyskie
TUPM Towarzyski Ujeżdżeniowy Puchar Małopolski
MLJ Małopolska Liga Jeździecka
TPM Towarzyski Puchar Małopolski (w skokach)
ZO/CNC zawody ogólnopolskie
MM Mistrzostwa Małopolski
elOOM eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
elMPMK eliminacje Mistrzostw Polski Młodych Koni
elMŚMK eliminacje Mistrzostw Świata Młodych Koni
PLJ Polska Liga Jeździecka
PP Puchar Polski
CSI/CIC zawody międzynarodowe