REJESTRACJE I LICENCJE

Zakup licencji rocznej dla klubu, zawodnika i konia od dnia 5.02.2024 możliwy jest wyłącznie poprzez sklep z licencjami MZJ: sklep.mzj.krakow.pl

W przypadku ewentualnych problemów:
KONTAKT pracownik biura tel. 513 142 986 (pon-pt 16.00-18.00 – w innych godzinach prosimy o pozostawienie wiadomości głosowej, WhatsApp lub SMS)

PIERWSZA REJESTRACJA KLUBU:​
W celu PIERWSZEJ rejestracji klubu należy:
- wypełnić wniosek rejestracyjny, 
- dołączyć kopię statutu, 
- dołączyć potwierdzenie wpłaty na konto MZJ,
- dokumenty przesłać na adres e-mail: malwzj@gmail.com

W przypadku pierwszej rejestracji klubu obowiązuje najniższa stawka składki członkowskiej.

DANE DO PRZELEWU: Małopolski Związek Jeździecki, ul. Lindego 1C, 30-148 Kraków, PEKAO S.A.: 19 1240 1431 1111 0010 0710 5864            ​

UWAGI DODATKOWE DLA KLUBÓW:​
- w przypadku członków MZJ, jeśli nie zmieniły się żadne dane klubu licencję należy wykupić przez Sklep z licencjami: sklep.mzj.krakow.pl 
- w przypadku gdy dane na stronie mzj.krakow.pl dotyczące klubu są niekompletne lub uległy zmianie, proszę przesłać na adres malwzj@gmail.com wypełnioną kartę wniosku rejestracyjnego.
- w przypadku zmiany statutu, kluby proszone są o przesłanie mailem na adres malwzj@gmail.com skanu nowego statutu.

Biuro MZJ zobowiązuje się do załatwienia wszelkich formalności związanych z rejestracją i licencjonowaniem koni oraz zawodników w ciągu 14 dni od daty otrzymania kompletu PRAWIDŁOWO wypełnionych dokumentów.

UWAGI:
- LICENCJA – ma charakter terminowy, jest wydawana na jeden rok kalendarzowy (01.01. do 31.12.) i jest ważna od dnia wydania.
- Adres zawodnika musi zawierać KOD POCZTOWY.
- W formularzu przelewu prosimy dokładnie wpisywać w polu TYTUŁEM kogo i czego dotyczy przelew bankowy.

Przelewy w których nie będzie wyraźnie zaznaczone czego dotyczą - będą traktowane jako darowizna na rzecz Małopolskiego Związku Jeździeckiego.

- Konie na zawodach regionalnych mają prawo do startu z licencją ogólnopolską (PZJ) lub regionalną (MZJ lub swojego WZJ).

Potwierdzeniem wydania licencji rocznej zawodnika i/lub konia jest mail zwrotny zawierający dane:
ZAWODNIK: numer PZJ (niezmienny, służący do rejestracji na zawody przez portale obsługi zawodów) - imię i nazwisko zawodnika - numer licencji rocznej oraz dyscypliny z poziomem uprawnień
KOŃ: numer PZJ (niezmienny, służący do rejestracji na zawody przez portale obsługi zawodów) - imię konia - numer licencji rocznej - właściciel konia (zgłoszony przy rejestracji na podstawie skanu paszportu)