Aktualności

Nieczynne biuro MZJ

Z przyczyn losowych biuro MZJ (i telefon też) będzie nieczynne w okresie 24-30.06.2020r. Licencje Express będą wystawiane w normalnym trybie, natomiast wszystkie pozostałe licencje będą wystawione do 14dni od wpłynięcia wniosków. Za utrudnienia przepraszamy.

Nowy klub w MZJ - KJ Perrin

Do MZJ dołączył nowy członek KJ Perrin.

Szkolenia dl kandydatów do WKE

Uprzejmie informujemy, iż planowane jest przeprowadzenie szkolenia dla kandydatów na członków Wojewódzkich Komisji Egzaminacyjnych.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020 - nowe terminy eliminacji w ujeżdżeniu i wkkw

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020 - nowe terminy eliminacji w ujeżdżeniu i wkkw Ujeżdżenie 11-12.07.2020 KJ Facimiech WKKW 17-19.07.2020 LKJ Gabon Walewice

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020

Informujemy, że ukazał się komunikat PZJ ws. tegorocznej Olimpiady Młodzieży. Trwają ustalenia dot. terminów regionalnych eliminacji do OOM, prosimy o śledzenie komunikatów na stronie MZJ oraz PZJ.

PONOWNE OTWARCIE SEZONU ZAWODÓW

Wszystkich Organizatorów, Osoby Oficjalne, Zawodników oraz ekipy zawodników prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie Wytycznych w sprawie warunków organizacji zawodów jeździeckich w Polsce w związku z epidemią COVID-19.

Witamy w MZJ klub Sentio Equestrian

Do MZJ dołączył nowy członek - KS Sentio Equestrian

Szkolenia licencyjne on-line

Szkolenia licencyjne dla szkoleniowców PZJ organizowane są przez Polski Związek Jeździecki on-line

Zebranie Zarządu 25.05.2020

Informujemy że najbliższe zebranie zarządu MZJ odbędzie się 25.05.2020 o godz. 20.00 w formie telekonferencji

Nowe kluby w MZJ

Tej wiosny miło nam powitać kolejnych nowych członków MZJ: Krakowska Akademia Sportu oraz UKS Szkoła Rajska. Życzymy udanych treningów i owocnych startów w nowych barwach po otwarciu sezonu zawodów!

III nadzwyczajne zabranie zarządu w sprawie koronawirusa

Informujemy że kolejne nadzwyczajne zabranie zarządu w sprawie epidemii odbędzie się w formie telekonferencji 29.04.2020 o godz. 20.00

II Nadzwyczajne zebranie zarządu w sprawie epidemii

Informujemy że kolejne nadzwyczajne zabranie zarządu w sprawie epidemii odbędzie się w formie telekonferencji 8.04.2020 o godz. 20.00 Zapraszamy do kontaktu przed zebraniem zarówno mailowa, telefonicznie jak i przez nowo utworzoną grupę na portalu Facebook - link w rozwinięciu artykułu