Serdecznie zapraszamy zawodników, do nadsyłania wniosków o nadanie II i III klas sportowych za dany sezon jeździecki.
Przypominamy, że aby klasa sportowa była uwzględniona przy wydawaniu licencji regionalnej zawodnika, musi być kilka dni wcześniej wprowadzona do bazy Artemor.
Poniżej znajduje się plik wniosku o nadanie klasy sportowej.

Normy na klasy sportowe:

Wypełniony wniosek, wraz z plikami PDF z wynikami zawodów potwierdzającymi zdobycie oczek do klasy sportowej należy przesyłać na adres: malwzj@gmail.com

Podstawą nadania klasy sportowej są tylko wyniki w formacie PDF zamieszczone na stronie danego WZJ-tu lub organizatora. Wyniki ze stron Zawody Konne czy innych do obsługi zawodów nie są oficjalnymi wynikami i nie mogą być podstawą nadania klasy.

Jako potwierdzenie oczek można przesłać skan książeczki do zdobywania klas sportowych wraz z podpisami sędziów głównych z danych zawodów - druk do pobrania na stronie PZJ.

wniosek-klasa sportowa.pdf wniosek-klasa sportowa.docx

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zestawieniami nadanych klas sportowych w poprzednich sezonach. Równocześnie przypominamy iż wnioski o nadanie klasy sportowej można składać zaraz po zdobyciu ostatniego "oczka" i nie później niż do 30.06. następnego sezonu jeździeckiego.

Zestawienie klas 2016.pdf Zestawienie klas 2017.pdf Zestawienie klas 2018.pdf Zestawienie klas 2019.pdf