Teraz Małopolska

szkolenie Fizjologia wysiłku fizycznego konia w treningu rajdowym

W ostatni weekend marca na terenie Ranczo Palomino w Starych Żukowicach odbyło się szkolenie Fizjologia wysiłku fizycznego konia w treningu rajdowym. Szkolenie zorganizowała Fundacja Dowolnie na koń! a współfinansował Małopolski Związek Jeździecki.

Szkolenie skokowe Assanya

W dniach 23-24.03.2019 w Osadzie konnej Assanya zostało przeprowadzone szkolenie dla jeźdźców pragnących doskonalić swoje umiejętności w dyscyplinie skoki przez przeszkody.

Cross szkoleniowy na hali

W dniach 16-17.03.2019 w KJ Facimiech odbyło się szkolenie WKKW - Cross na hali. Szkolenie dofinansowane było ze środków MZJ w ramach konkursu na dofinansowanie szkoleń. Dla członków Kadry Małopolski WKKW szkolenie zostało w pełni sfinansowane przez MZJ.

Pierwsza Złota Odznaka Honorowa MZJ

Zarząd Małopolskiego Związku Jeździeckiego uhonorował Pana Trenera Krzysztofa Koziarowskiego Złotą Honorową Odznaką MZJ.

Cavaliada Kraków 2019

Po raz pierwszy zawody z serii Cavaliada Tour odbyły się w Krakowie. Brawo dla wszystkich startujących zawodników z Małopolski i osób oficjalnych z naszego regionu bez których organizacja tak dużej imprezy byłaby niemożliwa.

Świetny występ zawodników z Małopolski w drugim dniu Cavaliady Kraków

W dniu wczorajszym odbył się konkurs zaliczany do światowego rankingu podczas CAVALIADA Kraków! Drugie miejsce zajął Michał Ziębicki na Heartbreaker 5, a na 9 uplasowała się Natalia Koziarowska.

Pierwszy dzień Cavaliady w Krakowie za nami

Pierwszy dzień Cavaliady w Krakowie za nami. Jedyna impreza tego formatu w Krakowie już od początku dostarczyła wszystkim miłośnikom jeździectwa wielu wrażeń. W zawodach uczestniczą też jeźdźcy z Małopolski.

Szkolenia jeździeckie w Małopolsce 2019

Zapraszamy na szkolenia dofinansowane prze Małopolski Związek Jeździecki w 2019 roku

Kraków Vet General Course_2019

Uczestnicy kursu FEI dla oficjalnych lekarzy weterynarii - 16-17 luty 2019 Kraków, zorganizowanego przez Małopolski Związek Jeździecki pod egidą FEI i PZJ.

Podsumowanie Sezonu 2018

Przypominamy, że podsumowanie sezonu 2018 odbędzie się 18.02.2018 (poniedziałek) o godzinie 18.30 w Klubie Adwokata na ul. Sławkowskiej 1 w Krakowie. W programie: - Wręczenie nagród dla najlepszych zawodników sklasyfikowanych w Pucharze i Rankingu Małopolski 2018 - Wręczenie wyróżnień za szczególne osiągnięcia w sezonie 2018 dla zawodników i trenerów - Wręczenie nominacji do Kadry Małopolski 2019

Zgrupowanie Młodzików i Juniorów Młodszych w Wiktorowie

W dniach 11-19 stycznia 2019 Młodzicy i Juniorzy Młodsi z Małopolski wzięli udział w zgrupowaniu w Folwarku Konnym Wiktorowo.

Czworoboki szkoleniowe z Małgorzatą Pawłowską

W dniach 5-6.01.2019 w KJ Facimiech odbyło się szkolenie w dyscyplinie ujeżdżenia "Czworoboki szkoleniowe z Małgorzatą Pawłowską". Szkolenie z trenerem i zarazem sędzią FEI dofinansowane przez MZJ cieszyło się dużym zainteresowaniem.