Teraz Małopolska

Srebrny medal OOM w skokach

Zakończyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Skokach przez przeszkody.

Mistrzostwa Europy w Sportowych Rajdach Konnych (Endurance) w Euston Park – Wielka Brytania

Do zbliżających się Mistrzostw Europy w Sportowych Rajdach Konnych, które odbędą się w dniach 15-18 sierpnia 2019 w Euston Park, kwalifikację otrzymały trzy polskie pary, w tym zawodnik z Małopolski Ryszard Zieliński na koniu Odwet. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Szkolenie i egzamin na odznaki w powożeniu

W imieniu organizatora UKS Ostoja Klikowa zapraszamy do udziału w Szkoleniu trenerskim (19-20.07.2019) oraz egzaminie na odznaki jeździeckie w powożeniu (21.07.2019) które odbędą się w Tarnowie-Klikowej.

Skokowe Podhale - podsumowanie

27.04.2019 na terenie KJ Czarny Dunajec odbyło się szkolenie "Skokowe Podhale" dofinansowane przez MZJ. Zapraszamy do zapoznania się relacją zdjęciową.

Magda Lipińska na liście weterynarzy PZJ

Małopolski Związek Jeździecki informuje, że na oficjalną listę lekarzy weterynarzy PZJ wpisana została, po zaliczeniu wymaganych praktyk i po ukończenie kursu PZJ, lekarz weterynarii Magdalena Lipińska.

szkolenie Fizjologia wysiłku fizycznego konia w treningu rajdowym

W ostatni weekend marca na terenie Ranczo Palomino w Starych Żukowicach odbyło się szkolenie Fizjologia wysiłku fizycznego konia w treningu rajdowym. Szkolenie zorganizowała Fundacja Dowolnie na koń! a współfinansował Małopolski Związek Jeździecki.

Szkolenie skokowe Assanya

W dniach 23-24.03.2019 w Osadzie konnej Assanya zostało przeprowadzone szkolenie dla jeźdźców pragnących doskonalić swoje umiejętności w dyscyplinie skoki przez przeszkody.

Cross szkoleniowy na hali

W dniach 16-17.03.2019 w KJ Facimiech odbyło się szkolenie WKKW - Cross na hali. Szkolenie dofinansowane było ze środków MZJ w ramach konkursu na dofinansowanie szkoleń. Dla członków Kadry Małopolski WKKW szkolenie zostało w pełni sfinansowane przez MZJ.

Pierwsza Złota Odznaka Honorowa MZJ

Zarząd Małopolskiego Związku Jeździeckiego uhonorował Pana Trenera Krzysztofa Koziarowskiego Złotą Honorową Odznaką MZJ.

Cavaliada Kraków 2019

Po raz pierwszy zawody z serii Cavaliada Tour odbyły się w Krakowie. Brawo dla wszystkich startujących zawodników z Małopolski i osób oficjalnych z naszego regionu bez których organizacja tak dużej imprezy byłaby niemożliwa.

Świetny występ zawodników z Małopolski w drugim dniu Cavaliady Kraków

W dniu wczorajszym odbył się konkurs zaliczany do światowego rankingu podczas CAVALIADA Kraków! Drugie miejsce zajął Michał Ziębicki na Heartbreaker 5, a na 9 uplasowała się Natalia Koziarowska.

Pierwszy dzień Cavaliady w Krakowie za nami

Pierwszy dzień Cavaliady w Krakowie za nami. Jedyna impreza tego formatu w Krakowie już od początku dostarczyła wszystkim miłośnikom jeździectwa wielu wrażeń. W zawodach uczestniczą też jeźdźcy z Małopolski.