Aktualności

Skoki - Obowiązkowe Kamizelki

Informujemy, że Komisja Sportu Dzieci i Młodzieży w Regulaminie Rozgrywania Krajowych Zawodów w Kategorii Dzieci i Młodzieży wprowadziła następujący zapis: "UWAGA: Dla zawodników do 15 roku życia włącznie obowiązkowa kamizelka ochronna. Dla pozostałych kamizelka ochronna jest zalecana. Może być ona założona na frak lub używana zamiast niego."

MZJ poszukuje siedziby

MZJ poszukuje nowej siedziby dla swojego biura. Potrzebne niewielkie zamykane pomieszczenie do przechowywania dokumentacji Związku. Jeżeli któryś z klubów dysponuje pomieszczeniem które mógłby udostępnić zapraszamy do kontaktu.

Powołania do Kadry Małopolski 2019

Prezentujemy powołania do Kadry Małopolski 2019 Przyjęcie do KM następuje po dostarczeniu wymaganych dokumentów - uwaga nowy regulamin KM i oświadczenie zamiast umowy.

Zebranie zarządu 4.02.2019

Informujemy że najbliższe zebranie zarządu odbędzie się 4.02.2019 o godzinie 18.30 w Michałowicach.

Podsumowanie sezonu 2018

Serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie sezonu 2018 które odbędzie się 18 lutego (poniedziałek) o godzinie 18.30 w Klubie Adwokata na ul. Sławkowskiej 1 w Krakowie.

Licencje 2019

Za miesiąc pierwsze zawody w regionie. Przypominamy, że biuro MZJ ma 14dni od wpłynięcia kompletu prawidłowo wypełnionych dokumentów na wystawienie licencji!

Kalendarz Imprez 2019

Prezentujemy Kalendarz Zawodów na sezon 2019.

Skrócony Kurs Instruktora Sportu PZJ

Polski Związek Jeździecki serdecznie zaprasza na kurs Instruktora Sportu, który dedykowany jest dla zawodników z I lub II klasą sportu. Najbliższy kurs organizowany jest w Małopolsce, w miejscowości Żmiąca (Osada Konna Assanya - Certyfikacja I ***).

ZOSTAŃ LEKARZEM WETERYNARII PZJ - Kurs Wieliczka

W dniu 17.02.2019r w Hotelu Lenart: Wieliczka, ul. Narutowicza 1 Polski Związek Jeździecki i Komisja Weterynaryjna PZJ zaprasza lekarzy weterynarii na kurs „Zostań lekarzem weterynarii PZJ”. Zgodnie z przepisami weterynaryjnymi PZJ, odbycie tego szkolenia i odbycie praktyk uprawnia do ubiegania się o przyznanie licencji lekarza weterynarii PZJ. Kolejność odbycia praktyk i szkolenia jest dowolna.

Likwidacja stałych dyżurów w biurze MZJ

Zarząd MZJ postanowił o wykonywaniu przez Biuro MZJ usług dotyczących rejestracji, licencji zawodników, koni, klubów, oraz innych usług wynikających z Cennika MZJ wyłącznie za pośrednictwem komunikacji elektronicznej i za pośrednictwem poczty tradycyjnej oraz o dokonywaniu płatności wyłącznie za pośrednictwem przelewów bankowych. Decyzja spowodowana jest obostrzeniami przepisów RODO.

Nowe Regulaminy Rankingów MZJ

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi regulaminami rankingów i pucharu MZJ. Życzymy powodzenia w zbieraniu punktów w nadchodzącym sezonie.

Zebranie Zarządu 14.01.2019

Informujemy że najbliższe zebranie zarządu MZJ odbędzie się w formie telekonferencji 14.01.2019 o godzinie 20.00.