Aktualności

Zebranie Zarządu 6.03

Informujemy że następne zebranie zarządu odbędzie się w siedzibie związku 6.03.2017 o godzinie 18.30

Nowi członkowie MZJ

Zarząd przyjął w poczet członków MZJ 2 nowe kluby: KJ Czarny Dunajec KJ Assanya

Stawka osoby oficjalnej 2017

PZJ ustanowił stawka diety osoby oficjalnej PZJ w 2017 roku na 202,00 PLN.

Spotkanie konsultacyjne w sprawie statutu

Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne z przedstawicielami członków MZJ w sprawie projektu statutu MZJ w środę 22.02. w siedzibie Związku o godzinie 18.30.

Nowe Regulaminy dyscyplin 2017

PZJ zatwierdził regulaminy dyscyplin na rok 2017 Wszystkich Sędziów, Zawodników i Trenerów zapraszamy do zapoznania się z nowymi Regulaminami.

Program "Budujemy Jeździeckie Regiony" 2017

PZJ ogłosił drugą edycję programu BJR. Małopolska przyłącza się do programu. MZJ ogłasza konkurs dla swoich członków na organizację szkoleń - łączna kwota dofinansowania zgłaszanych projektów to 15 000 zł.

Szkolenia sędziowskie

Osoby chętne do wzięcia udziału w sędziowskich kursach podstawowych w dyscyplinach ujeżdżenie, skoki przez przeszkody i WKKW bardzo prosimy o zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu. Kurs w danej dyscyplinie zostanie zorganizowany pod warunkiem zgłoszenia się minimum 10 chętnych.

1% podatku dla młodych zawodników

MZJ przyłącza się do akcji 1%. Pragniemy wzmacniać najmłodszych zawodników z Małopolski. Środki pozyskane z tego tytułu przeznaczone zostaną na dofinansowanie startów utalentowanych dzieci z naszego okręgu. Wsparcie dla sportu również może być szczytnym celem!

Spotkanie sędziowskie przed sezonem 2017

Kolegium Sedziów MZJ zaprasza wszystkich sędziów na spotkanie sędziowskie przed sezonem 2017, które odbędzie się w dniu 11 marca 2017 o godzinie 11.00 w siedzibie MZJ (Szkoła Podstawowa nr 153 w Krakowie, ul. Na Błonie 15/d)

Kalendarz obsad sędziowskich

Uwaga Sędziowie! W związku z przygotowaniem obsad sędziowskich na sezon 2017 bardzo proszę o wpisanie swojej dostępności w terminach ujętych w kalendarzu zawodów MZJ w załączonym pliku Excel

Zebranie Zarządu 6.02.2017

Informujemy że najbliższe Zebranie Zarządu MZJ odbędzie się w siedzibie Związku 6.02.2017 o godzinie 18.30

Kadra Małopolski - oświadczenia

Przypominamy osobom powołanym do Kadry Małopolski o złożeniu oświadczeń o przyjęciu powołania. Oświadczenia można składać osobiście na dyżurze w biurze MZJ lub drogą mailową do dnia 15.02.2017

Akademickie Mistrzostwa Polski w barwach Uniwersytetu Jagiellońskiego

Uniwersytet Jagielloński poszukuje wszystkich chętnych studentów do startu w Akademickich Mistrzostwach Polski.

Spotkanie konsultacyjne - system szkoleniowy PZJ

Zarząd PZJ zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie konsultacyjne w sprawie projektu „Zasady szkolenia kadr instruktorsko – trenerskich w jeździectwie” Spotkanie, będzie miało charakter informacyjno – dyskusyjny, odbędzie się w Warszawie, dnia 28 stycznia 2017 (sobota) w sali konferencyjnej hali widowiskowo – sportowej TORWAR

Po podsumowaniu sezonu 2016

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone chwile na podsumowaniu sezonu 2016. Jeszcze raz gratulujemy sukcesów i wyróżnień. Osoby które nie mogły pojawić się na uroczystości zapraszamy po odbiór nagród.

Wyróżnienia dla trenerów, zawodników i osób oficjalnych

Prezentujemy listę trenerów, zawodników i osób oficjalnych wyróżnionych w sezonie jeździeckim 2016.

I klasy sportowe w Ujeżdżeniu i WKKW dla zawodników z Małopolski

Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem klas sportowych (M i I) nadanych przez PZJ za wyniki uzyskane w 2016 roku w konkurencjach Ujeżdżenie i WKKW przez zawodników z Małopolski W Ujeżdżeniu I klasę sportową uzyskali Marta Ginda i Marek Szczur. Natomiast WKKW I klasę sportową uzyskał Michał Hycki. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy równie udanego sezonu w roku 2017.

Kadra Małopolski 2017

Prezentujemy powołania do Kadry Małopolski 2017

Regulaminy Mistrzostw Małopolski w ujeżdżeniu i WKKW

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rozgrywania MM w ujeżdżeniu i WKKW. NOWA KATEGORIA - OPEN Tu można sprawdzić w jakich klasach konkursów będą startować poszczególne kategorie wiekowe.

II i III klasy sportowe

Zawodnicy! Przypominamy o nadsyłaniu wniosków o nadanie II i III klasy sportowej za 2016 wraz z wynikami. Termin nadsyłania wniosków upływa 31.01.2017r.

Posiedzenie Kolegium Sędziów MZJ

Przewodniczący Kolegium Sędziów MZJ informuje, że w dniu 22 stycznia br. po zakończeniu Podsumowania sezonu w szkole podstawowej 153 będącej siedzibą MZJ, a więc ok. godz.19.00 - odbędzie się spotkanie członków Kolegium Sędziów MZJ. Tematem spotkania będzie ustalenia zasad funkcjonowania Kolegium Sędziów i bieżące sprawy organizacyjne.

Uroczyste Podsumowanie Sezonu 2016

Serdecznie zapraszamy jeźdźców, sędziów, trenerów oraz sympatyków jeździectwa na podsumowanie sezonu jeździeckiego 2016, które odbędzie się 22.01.2017 o godz. 17:00 w szkole podstawowej 153

Ostatnie poprawki do Pucharu i Rankingu

Zostały opublikowane rankingi i puchary po poprawkach. Bardzo prosimy o sprawdzenie czy wszystkie poprawki zostały naniesione. W razie znalezienia jeszcze jakiś błędów prosimy o ich zgłoszenie do środy 11.01 Poprawki należy zgłaszać drogą mailową na adres malwzj@gmail.com

Klasa Mistrzowska i I klasy sportu za rok 2016 dla skoczków z Małopolski

Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem klas sportowych (M i I) nadanych przez PZJ za wyniki uzyskane w 2016 roku w konkurencji Skoki Przez Przeszkody przez zawodników z Małopolski

Zebranie Zarządu 9.01

Najbliższe zebranie Zarządu MZJ odbędzie się 9.01.2017 o godz. 18.30 w siedzibie związku

Zmiany w rejestracji koni w FEI

Komunikat dotyczący procedury rejestracji koni w FEI

Kalendarz MZJ 2017

Zapraszamy do zakładki 'Zawody'

Ostateczny termin zgłaszania poprawek do Pucharu i Rankingu

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania poprawek dostrzeżonych błędów w pucharach i rankingach do dnia 9.01.

Zmiany w sposobie wykupowania licencji ogólnopolskich w PZJ

Publikujemy komunikat PZJ w sprawie wykupowania licencji ogólnopolskich na sezon 2017

Dyżur w biurze 2.01.2017 odwołany

Informujemy, że dyżur pracownika MZJ w biurze w dniu 2.01.2017r. jest odwołany. Zapraszamy na kolejny dyżur w dniu 9.01.2017r.

Zmiany w zasadach rozgrywania Pucharu i Rankingu

Przedstawiamy zmiany w zasadach rozgrywania Rankingu i Pucharu MZJ w skokach, Rankingu i Pucharu MZJ w ujeżdżeniu, oraz Rankingu MZJ w WKKW

Podsumowanie spotkania sędziowskiego

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją i podziękowaniami przygotowanymi przez Małgorzatę Melon po Spotkaniu sędziowskim na zakończenie 2016r.

Posiedzenie nadzwyczajne zarządu w dniu 27.12.2016

W dniu 27 grudnia 2016 o godz. 18.30 odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie członów zarządu.

Wesołych Świąt

Życzymy wszystkim jeźdźcom i ich koniom radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Marta Polaczek-Bigaj członkiem Zarządu PZJ

Serdeczne gratulacje dla Prezes MZJ Marty Polaczek-Bigaj, która została członkiem Zarządu PZJ.

Przypomnienie zasad organizacji zawodów towarzyskich

Przypominamy że zgodnie z przepisami PZJ zawody towarzyskie dla uzyskania autoryzacji przez Związek muszą być zgłoszone do Kalendarza Imprez WZJ a także muszą przedstawić propozycje do zatwierdzenia do WZJ. Bez spełnienia tych warunków zawody towarzyskie nie są autoryzowane przez Związek co oznacza że zawodnicy i osoby oficjalne biorące w nich udział mogą zostać zawieszone na okres do 6 miesięcy. Więcej informacji o warunkach organizacji zawodów towarzyskich: http://www.pzj.pl/node/1172748