Aktualności

Zebranie Zarządu - kwiecień (1)

Informujemy że następne zebranie zarządu MZJ odbędzie się w formie telekonferencji 18.04.2019 o godzinie 20.30.

Powołanie do Komisji Weterynaryjnej PZJ

Serdecznie gratulujemy powołania dr Wojciecha Kujawskiego do Komisji Weterynaryjnej Polskiego Związku Jeździeckiego.

Przejazdy szkoleniowe w konkursach "z trafieniem w normę czasu"

Komisja Skoków i Kolegium Sędziów, w związku z istniejącymi wątpliwościami dot. klasyfikacji drugich przejazdów pary jeździec/koń w konkursie specjalnym " z trafieniem w normę czasu " wyjaśniają, że zgodnie z ideą jako towarzyszyła wprowadzeniu tego typu konkursu i uznania go za konkurs szkoleniowy, zawodnikowi zalicza się również drugi przejazd, podobnie jak w konkursie z oceną stylu jeźdźca.

Awans sędziowski Ewy i Pawła Kowalskich

Z przyjemnością informujemy, że państwo Paweł Kowalski i Ewa Sołek-Kowalska z Małopolskiego OZJ, po ukończeniu kursu i pozytywnym zdaniu egzaminów, uzyskali promocję na Level 1 Komisarzy FEI w konkurencji sportowe rajdy konne. Promocja została umieszczona na stronie FEI. Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy.

FEI filmy wyjaśniające zmiany w przepisach 2019

Kolegium Sędziów PZJ informuje, że FEI przygotowało filmy wyjaśniające zmiany w tegorocznych przepisach poszczególnych konkurencji oraz przepisach weterynaryjnych.

Awans sędziowski Aleksandry Tutaj

Z przyjemnością informujemy, że koleżanka Aleksandra Tutaj po ukończeniu kursu i pozytywnym zdaniu egzaminów, uzyskała promocję na Level 2 Komisarza FEI w konkurencji skoki przez przeszkody.

Konkurs na stanowisko - manager ds. promocji i reklamy

uchwała 267/02/2019 Zarząd podjął decyzję o ustanowieniu stanowiska menagera do spraw promocji i reklamy który będzie zajmował się pozyskiwaniem dofinansowań i grantów

Zebranie sędziów MZJ przed sezonem

Kolegium Sędziów MZJ zaprasza wszystkich sędziów z terenu Małopolski na doroczne spotkanie z okazji rozpoczęcia sezonu, ktore odbędzie się w dniu 31.03.2019 r. ( niedziela ) o godz. 11.00 w KJ Facimiech.

Zebranie Zarządu 25.03.2019

Informujemy że następne zebranie zarządu odbędzie się 25.03.2019 o godz. 19.00 w KJK Szary Michałowice

Nowe przepisy dot. Badań lekarskich

Od 1.03.2019 obowiązują 3 rozporządzenia dotyczące badań lekarskich zawodników – dzieci i młodzieży do 21 roku oraz zawodników pomiędzy 21 a 23 roku życia. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi przepisami.

1% PODATKU DLA MŁODYCH ZAWODNIKÓW (1)

MZJ po raz trzeci przyłącza się do akcji 1%. Pragniemy wzmacniać najmłodszych zawodników z Małopolski. Środki pozyskane z tego tytułu przeznaczone zostaną na dofinansowanie utalentowanych dzieci z naszego okręgu.

Szkolenie unifikacyjne WKE MZJ

Wszystkich egzaminatorów WKE MZJ zapraszamy na szkolenie unifikacyjne które odbędzie się 4.03.2019 w KJK Szary Michałowice.