Podczas rozgrywanych w Lesznie Halowych Mistrzostw Polski i Halowym Pucharze Polski Dzieci i Młodzieży na kucach i dużych koniach w skokach przez przeszkody medale zdobyli zawodnicy z Małopolski:
1. Natalia Czyżyk-Zahiu na koniu Diament Wiktorowa z KJ Leńcze zdobyła złoty medal w Halowym Pucharze Polski w gr. A0 - trener Katarzyna Romanko.
2. Zofia Biel z KJ Leńcze na koniu Chippendale zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal w Halowych Mistrzostwach Polski w gr. D - trener Katarzyna Romanko.
3. Anna Korus na koniu Jybora z KJ Stajnia Przylesie Borzęta  zdobyła brązowy medal w gr. D-bis w Halowym Pucharze Polski - trener Magdalena Korus.
4. Amelia Marszałek na koniu Lasek z KJ Stajnia Przylesie Borzęta  zdobyła brązowy medal w Halowym Pucharze Polski w gr. A1 - trener Magdalena Korus.