Zawody

Kalendarz MZJ 2018.pdf
# Nazwa zawodów Miejsce Termin Uwagi Dyscyplina Propozycje Wyniki
1 HZO-B2* el.HPP, HZR, HZT Michałowice (KJK Szary) 08.02.2018-11.02.2018 Skoki Propozycje
Propozycje
Wynik
2 HZODiM, HZR, HZT Michałowice (KJK Szary) 02.03.2018-04.03.2018 Skoki Propozycje
Propozycje
3 HPP-A, HZO, HZR Michałowice (KJK Szary) 23.03.2018-25.03.2018 Ujeżdżenie
4 ZR, ZT Swoszowice (WLKS Krakus) 13.04.2018-15.04.2018 Skoki
5 ZR, ZT Michałowice (KJK Szary) 20.04.2018-22.04.2018 Skoki
6 ZR, ZT - F Stare Żukowice (Fundacja Dowolnie na koń!) 21.04.2018-21.04.2018 Rajdy
7 ZR-F, ZT Dąbrówka – Buczków (Krakowski Tor Wyścigów Konnych) 27.04.2018-28.04.2018 Rajdy
8 ZO-A, ZR Łężkowice (KJ Balios) 30.04.2018-02.06.2018 Ujeżdżenie
9 ZR-B, ZT Swoszowice (WLKS Krakus) 04.05.2018-06.05.2018 Skoki
10 PLJ, ZO-B, ZR Michałowice (KJK Szary) 11.05.2018-13.05.2018 Skoki
11 elMP Militari 2018, ZR, ZT WKKW Toporzysko (OJK Bór Toporzysko) 18.05.2018-20.05.2018 WKKW, Inne
12 ZR-F, ZT-F, ZT-B Odporyszów (Centrum Sportów Konnych w Odporyszowie) 20.05.2018-20.05.2018 Skoki, Rajdy
13 ZR, ZT Żmiąca (Osada Konna Assanya) 25.05.2018-27.05.2018 Skoki
14 ZT XXXVII Mistrzostwa OJK "PEGAZ" Kraków (OJK "Pegaz") 26.05.2018-26.05.2018 Skoki
15 MM-F, ZR, ZT Stare Żukowice (Fundacja Dowolnie na koń!) 26.05.2018-26.05.2018 Rajdy
16 ZR, ZT Swoszowice (WLKS Krakus) 01.06.2018-03.06.2018 Skoki
17 ZO-B2*, eMPMK, ZR Michałowice (KJK Szary) 08.06.2018-10.06.2018

eliminacje Mistrzostwa Polski Młodych Koni

Skoki
18 eOOM-A, ZR, ZT Skawina (KJ Facimiech) 09.06.2018-10.06.2018

eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Ujeżdżenie
19 eOOM-C, MPJ, MPMJ, CNC, ZT Skawina (KJ Facimiech) 15.06.2018-17.06.2018

eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

WKKW, Młodzież i dzieci
20 ZR-F, ZT Wietrzychowice (Fundacja Dowolnie na koń!) 16.06.2018-16.06.2018 Rajdy
21 ZO-A, ZR Michałowice (KJK Szary) 22.06.2018-24.06.2018 Ujeżdżenie
22 ZR, ZT Żmiąca (Osada Konna Assanya) 22.06.2018-24.06.2018 Skoki
23 eOOM-B, ZR, ZT Skawina (KJ Facimiech) 23.06.2018-24.06.2018

eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Skoki
24 ZR, ZT Swoszowice (WLKS Krakus) 06.07.2018-08.07.2018 Skoki
25 ZR, ZT Swoszowice (WLKS Krakus) 10.08.2018-12.08.2018 Skoki
26 ZO-A, ZR Łężkowice (KJ Balios) 10.08.2018-12.08.2018 Ujeżdżenie
27 ZR, ZT Skawina (KJ Facimiech) 17.08.2018-19.08.2018 Skoki
28 ZO-B2*, ZR Michałowice (KJK Szary) 24.08.2018-26.08.2018 Skoki
29 MM-A, ZR, ZT Skawina (KJ Facimiech) 24.08.2018-26.08.2018

Mistrzostwa Małopolski

Ujeżdżenie
30 CIC, CNC, ZT, el.PP, MM-C FACIMIECH HORSE TRIALS Mistrzostwa Polski Amatorów Skawina (KJ Facimiech) 31.08.2018-02.09.2018

Mistrzostwa Małopolski

WKKW, Młodzież i dzieci
31 MM, ZR, ZT Swoszowice (WLKS Krakus) 07.09.2018-09.09.2018

Mistrzostwa Małopolski

Skoki
32 ZR, ZT Toporzysko (OJK Bór Toporzysko) 15.09.2018-16.09.2018 Skoki
33 XXIII Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej w ujeżdżeniu - ZR, ZT Toporzysko (OJK Bór Toporzysko) 22.09.2018-23.09.2018 Ujeżdżenie
34 ZR, ZT Żmiąca (Osada Konna Assanya) 28.09.2018-30.09.2018 Skoki
35 Towarzyskie zawody klubowe OJK "Pegaz" Kraków (OJK "Pegaz") 29.09.2018-29.09.2018 Skoki
36 ZR, ZT Swoszowice (WLKS Krakus) 05.10.2018-07.10.2018 Skoki
37 ZR, ZT Żmiąca (Osada Konna Assanya) 12.10.2018-14.10.2018 Skoki
38 CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Michałowice (KJK Szary) 18.10.2018-21.10.2018 Skoki
39 CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Michałowice (KJK Szary) 25.10.2018-28.10.2018 Skoki
40 zawody hubertusowe OJK "Pegaz" Kraków (OJK "Pegaz") 27.10.2018-27.10.2018 Skoki
41 HDiM, HZR Michałowice (KJK Szary) 16.11.2018-18.11.2018 Skoki, Młodzież i dzieci
42 HZO, ZR Michałowice (KJK Szary) 23.11.2018-25.11.2018 Ujeżdżenie

Skróty:
ZR zawody regionalne
ZT zawody towarzyskie
TUPM Towarzyski Ujeżdżeniowy Puchar Małopolski
MLJ Małopolska Liga Jeździecka
TPM Towarzyski Puchar Małopolski (w skokach)
ZO/CNC zawody ogólnopolskie
MM Mistrzostwa Małopolski
elOOM eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
elMPMK eliminacje Mistrzostw Polski Młodych Koni
elMŚMK eliminacje Mistrzostw Świata Młodych Koni
PLJ Polska Liga Jeździecka
PP Puchar Polski
CSI/CIC zawody międzynarodowe